Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Galaretka Aloesowa Zobacz większe

Galaretka Aloesowa „Aloe Vera Gelly”

061

Nowy produkt

Galaretka Aloe Vera to czysty, stabilizowany miąższ z liści Aloe Vera, osadzony na lekkim nośniku żelowym, który doskonale nawilża tkanki.

Więcej szczegółów

77,49 zł

Cechy produktu

Weight 118 ml

Więcej informacji

Pierwotnie aloes był wykorzystywany głównie jako pomoc w kojeniu drobnych podrażnień skóry. Właśnie w takim celu był on hodowany w wielu domach – często nazywano go wręcz „rośliną na oparzenia”. Nasz 100% stabilizowany miąższ Aloe vera jest niemal identyczny z tym, jaki znajdziemy wewnątrz świeżego liścia i zapewnia wrażliwym tkankom bezpieczne nawilżenie. Galaretka Aloe Vera, opracowana specjalnie dla użycia miejscowego, by nawilżać, koić i odżywiać, to gęsty, bezbarwny żel zawierający składniki nawilżające. Łatwo się wchłania i koi skórę nie brudząc ubrań.
Galaretka Aloe Vera przynosi ulgę w przypadku drobnych podrażnień skóry. Można ją stosować przed zabiegami ultradźwiękowymi, a także po depilacji. W zakładach fryzjerskich nakłada się ją klientkom wzdłuż linii włosów przed zabiegiem koloryzacji, by uchronić skórę przed zafarbowaniem.
Od łazienki po kosmetyczkę i od kuchni po namiot – Galaretka Aloe Vera to idealny przyjaciel skóry, która potrzebuje dodatkowej troski.

  • Szybko się wchłania
  • Nie brudzi ubrań
  • Doskonale koi drobne podrażnienia

Opinie

Oceń 
2016-12-16

galaretka aloesowa

idealna na oparzenia po opalaniu, niestety przesadziłam z opalaniem na solarium strasznie sie spiekłam i akurat koleżanka miała to cudeńko, rewelacyjnie chlodzi i regeneruje poparzone miejsca

Oceń 
2016-12-12

galaretka aloesowa

jak dla mnie idealna po wszelkiego rodzaju zabiegach kosmetycznych, oczyszczaniach, kwasach, świetnie koi i lagodzi podrażniona skore trochę się klei bo to forma galaretki ale na wszelkiego rodzaju zaczerwienienia super!

Oceń 
2016-12-08

Jest ok!

Polecono mi tą galaretkę aloesową na podrażnienia po depilacji i wiecznie wrastające włoski. Fajnie nawilża, na początku lekko się lepi, ale dość szybko się wchłania. Sprawdziła się też przy poparzeniu słonecznym.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Galaretka Aloesowa „Aloe Vera Gelly”

Galaretka Aloesowa „Aloe Vera Gelly”

Galaretka Aloe Vera to czysty, stabilizowany miąższ z liści Aloe Vera, osadzony na lekkim nośniku żelowym, który doskonale nawilża tkanki.

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF poniżej

061-GalaretkaAloesowa (68.08k)