Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Vit♀lize Women Zobacz większe

Vitolize Women – specjalny kompleks składników tylko dla kobiet

375

Nowy produkt

Suplement dla kobiecej witalności (120 tabletek)
Antyutleniacze, minerały oraz składniki z owoców i ziół

Suplement Diety

Więcej szczegółów

144,03 zł

Więcej informacji

Aby złagodzić skutki zmian hormonalnych zachodzących w żeńskim organizmie na skutek menopauzy czy PMS (Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego), zaleca się wzbogacić dietę w odpowiednie składniki odżywcze. Firma Forever stworzyła suplement diety Vit♀lize™, będący mieszanką bogatą w antyutleniające witaminy i minerały, jak i składniki pochodzące z owoców i ziół.

Wśród składników roślinnych odnajdziemy sproszkowane jabłka, żurawinę, owoce męczennicy (Passiflorę) oraz owoce cytryńca chińskiego.

  • Cytryniec chiński jest rośliną pnącą o dekoracyjnych owocach, pochodzącą z Dalekiego Wschodu, posiadającą cenne właściwości lecznicze. Pobudza układ sercowo-naczyniowy oraz oddechowy, działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy. Działa ochronnie na wątrobę, wspomaga w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego. Od wieków stosuje się ją dla zachowania równowagi hormonalnej. Dodatkowo jest adaptogenem (substancja wspomagająca odporność organizmu) i antyutleniaczem.
  • Jabłka są bogate w dobroczynne pektyny, dobre dla zdrowia i dla urody. Oczyszczają organizm z toksycznych substancji, wspomagają odchudzanie, dbają o serce.
  • Passiflora jest cenna dla osób żyjących w stresie, wykazuje działania przeciwdepresyjne, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Pomaga w bezsenności, migrenowych bólach głowy, bólach menstruacyjnych oraz dolegliwościach okresu menopauzy.
  • Żurawina, czasem nazywana naturalnym antybiotykiem, zapobiega infekcjom dróg moczowych i pęcherza. Zawiera antyutleniające witaminy C i E oraz błonnik. Zastosowana przez Forever opatentowana technologia sprawia, że żurawiny chronione są przed zniszczeniem przez kwasy żołądkowe.

Ponad to, suplement Vit♀lize™ to również zbiór substancji odżywczych, skomponowanych specjalnie, by wspierać równowagę gospodarki hormonalnej, która może zostać zachwiana przez stres, stosowanie antykoncepcji, czy hormonalnej terapii zastępczej. Obecność witaminy B6 ma za zadanie uregulować gospodarkę hormonalną. Witamina C sprzyja lepszemu wchłanianiu żelaza, tak potrzebnemu każdej kobiecie. Witamina D wspomaga przyswajanie wapnia i fosforu, dla zachowania zdrowych kości. Zastosowano również opatentowaną formę żelaza, które jest istotne dla funkcjonowania układu krwionośnego. Wszystko w odpowiednich proporcjach, by zapewnić optymalne wsparcie oraz dobre ogólne samopoczucie kobiet.

Zaleca się spożywać 2 tabletki dziennie, nie przekraczając wskazanej porcji.

Napisz opinię

Vitolize Women – specjalny kompleks składników tylko dla kobiet

Vitolize Women – specjalny kompleks składników tylko dla kobiet

Suplement dla kobiecej witalności (120 tabletek)
Antyutleniacze, minerały oraz składniki z owoców i ziół

Suplement Diety

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF

375-ForeverVitolizeWomen (142.55k)