Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Forever Arctic Sea Zobacz większe

Forever Arctic Sea - Naturalne kwasy Omega-3 i Omega-6 w kapsułkach

376

Nowy produkt

Naturalne kwasy Omega-3 i Omega-6 (120 kapsułek)
Z ryb, kalmarów i oliwek

Suplement Diety

Więcej szczegółów

144,03 zł

Więcej informacji

Kwasy tłuszczowe są niezbędne w procesie budowy błon komórkowych, tkanki mózgowej i nerwowej, odbudowują uszkodzone tkanki oraz tworzą nowe, dostarczają energii, pomagają utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu.

Forever Arctic Sea teraz w nowej, udoskonalonej wersji. W składzie produktu odnajdziemy olej z kalmarów (bogaty w kwas DHA), olej rybi Omega-3 oraz oliwę z oliwek (o wysokiej zawartości kwasu oleinowego). Dopełnieniem jest aromat z limetki, który sprawia, że kapsułki mają przyjemny zapach, minimalizując rybną woń.

Wyjątkowa receptura produktu dostarczy organizmowi 33% więcej DHA dziennie oraz stworzy równowagę między kwasami DHA i EPA, co jest istotnie dla zachowania witalności oraz dobrego samopoczucia.

Dawniej dieta przeciętnego człowieka bogata była w ryby i owoce morza, a równowaga kwasów Omega-3 i Omega-6 utrzymywała się na poziomie 1:1. Takie stężenie jest optymalne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. W dzisiejszych czasach kwas Omega-6 ma znaczną przewagę nad Omega-3, przez co wzrasta występowanie chorób wieńcowych oraz nowotworowych.Zrównoważona odżywczo dieta zapewnia właściwy stosunek kwasów DHA (należący do rodziny Omega-3) do EPA, czyli od 1:1 do 1:4. DHA występuje w naszym organizmie w mózgu, oczach i sercu, a w towarzystwie EPA pomaga zachować zdrowe serce.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA lub 250 mg EPA i DHA dziennie.

Przyjmowanie 2-3 kapsułek w ciągu dnia dostarczy organizmowi tyle Omega-3, ile występuje w diecie bogatej w ryby i owoce morza. Co ważne, składniki suplementu Forever Arctic Sea są pozyskiwane w odpowiedzialny i przyjazny dla oceanu sposób.

Napisz opinię

Forever Arctic Sea - Naturalne kwasy Omega-3 i Omega-6 w kapsułkach

Forever Arctic Sea - Naturalne kwasy Omega-3 i Omega-6 w kapsułkach

Naturalne kwasy Omega-3 i Omega-6 (120 kapsułek)
Z ryb, kalmarów i oliwek

Suplement Diety

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF

376-ForeverArcticSea (99.73k)