Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Forever NutraQ10 Zobacz większe

Forever NutraQ10 - koenzym Q10 i miąższ aloesowy (saszetki)

312

Nowy produkt

Miąższ Aloe Vera z koenzymem Q10 (30 saszetek)

Suplement Diety

Więcej szczegółów

150,82 zł

Więcej informacji

Forever NutraQ10 jest suplementem diety o specjalnej recepturze, idealnie nadającej się do rozpuszczania w napoju z naturalnym miąższem Aloe Vera od Forever. A wszystko po to, by dostarczyć organizmowi jeszcze większej ilości substancji odżywczych: witamin, składników mineralnych oraz koenzymu Q10.

Koenzym Q10 (lub „ubichinon”) jest substancją niezbędną do działania każdej naszej komórki, zwłaszcza organów, które potrzebują dużo energii aby funkcjonować (serce, mięśnie szkieletowe). Z wiekiem jego ilość w organizmie maleje, dlatego tak ważna jest jego suplementacja.

W składzie Forever Nutra Q10 znajdziemy również:

  • witaminy B6 i B12, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, które razem z kwasem foliowym biorą udział w prawidłowym metabolizmie homocysteiny (związek odpowiedzialny za pojawienie się zmian miażdżycowych, zawału, udaru i zmian zakrzepowych). Dodatkowo kwas foliowy bierze udział w wytwarzaniu komórek krwi, a witamina B12 w procesie tworzenia erytrocytów,
  • ekstrakt z kłącza kurkumy, który wspiera układ krążenia oraz pomaga zachować właściwy poziom cholesterolu, ekstrakt z Boswellia serrata (roślina z rodziny osoczynowatych, pochodząca z Indii), który wpływa korzystnie na pracę serca i wyciągi z winogron, kadzidłowca oraz liści oliwki, których działanie uznano za dobroczynne już wieki temu,
  • magnez potrzebny do prawidłowego funkcjonowania serca oraz mięśni,
  • chrom wspomagający metabolizm makroskładników,
  • antyutleniacze – witaminę C wzmacniającą odporność oraz mającą wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych, jak i witaminę E, która dodatkowo chroni składniki komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Zadbaj o swoje serce łącząc NutraQ10 z Miąższem Aloe Vera lub Aloe Berry Nectar.

ZALECANE SPOŻYCIE:
Dorośli jedną saszetkę dziennie (3,5 g proszku) rozpuścić w ½ szklanki wody lub w napoju z Miąższem Aloe Vera / Aloe Berry Nectar. Dobrze wymieszać. 

Napisz opinię

Forever NutraQ10 - koenzym Q10 i miąższ aloesowy (saszetki)

Forever NutraQ10 - koenzym Q10 i miąższ aloesowy (saszetki)

Miąższ Aloe Vera z koenzymem Q10 (30 saszetek)

Suplement Diety

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF

312-ForeverNutraQ10 (113.22k)