Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

ARGI+ w saszetkach Zobacz większe

ARGI+ w saszetkach (L-arginina i kompleks witamin)

473

Nowy produkt

5 gramów L-argininy i synergiczne witaminy (30 saszetek po 10 g)

Suplement Diety

Więcej szczegółów

343,61 zł

Więcej informacji

ARGI+ to suplement nowej generacji.

Już jedna miarka preparatu (10g) wymieszana z wodą lub innym napojem, pozwoli Twojemu organizmowi lepiej funkcjonować. Taka ilość preparatu dostarczy Twojemu organizmowi 5 gramów L-argininy wraz z synergicznie działającymi witaminami, które dadzą Ci duży zastrzyk energii na cały dzień.

L-arginina

  • To aminokwas pełniący w naszym organizmie ważną rolę w syntezie tlenku azotu, który w świecie nauki nosi miano „cząsteczki życia”, gdyż rozszerza naczynia krwionośne, obniża ciśnienie krwi i zwiększa elastyczność tkanek, zapobiegając zmianom miażdżycowym.
  • L-arginina, zwana przez naukowców „cudowną cząsteczką”, umożliwia prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, pomaga usuwać wraz z moczem metabolity amoniaku (czyli produkty powstałe po rozkładzie białek podczas wysiłku fizycznego).
  • Przyspiesza regenerację organizmu np. po treningu oraz gojenie stłuczeń i ran.
  • Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem, wymiatając wolne rodniki z organizmu zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób cywilizacyjnych oraz opóźnia proces starzenia się.

ARGI+ zawiera również:

  • Witaminy C, B6, B12 oraz kwas foliowy, które pomagają zachować pełnię energii, zmniejszając uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina B6 reguluje gospodarkę hormonalną i jest potrzebna do prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu. Witamina B12 wspomaga produkcję czerwonych krwinek, a wraz z kwasem foliowym bierze udział w procesie podziału komórek.
  • Witaminę C, która bierze udział w produkcji kolagenu wpływającego korzystnie na układ chrzęstny i kostny, pracę układu nerwowego i odpornościowego oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym (czyli zaburzeniem równowagi między przeciwutleniaczami a utleniaczami).
  • Witaminę D, która wpływa na prawidłową pracę mięśni oraz towarzyszy wchłanianiu wapnia.
  • Witaminę K odpowiedzialną za prawidłowe krzepnięcie krwi.

ZALECANE SPOŻYCIE: dorośli 1 miarka/saszetka (10 g) dziennie rozpuścić w szklance wody, soku lub innego dowolnego napoju, dobrze wymieszać.

Suplement nie jest zalecany kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. Osoby z problemami zdrowotnymi powinny omówić suplementację z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. ARGI+ należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Napisz opinię

ARGI+ w saszetkach (L-arginina i kompleks witamin)

ARGI+ w saszetkach (L-arginina i kompleks witamin)

5 gramów L-argininy i synergiczne witaminy (30 saszetek po 10 g)

Suplement Diety

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF

320-ForeverARGI+ (176.33k)