Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Forever PRO X2 - (smak cynamonowy) Zobacz większe

Forever PRO X2 – batony proteinowe (smak cynamonowy)

466

Nowy produkt

Batony proteinowe o wysokiej zawartości białka (1 baton 45 g - op. 10 sztuk)
Pomaga w budowaniu masy mięśniowej

Więcej szczegółów

170,20 zł

Więcej informacji

Podczas procesu budowania masy mięśniowej, organizm potrzebuje więcej białek, nie wykluczając jednak węglowodanów. W celu osiągnięcia atletycznej sylwetki, trenerzy zalecają spożywanie od 1 do 2,5 grama białka dziennie na każdy kilogram masy ciała.

Forever PRO X2™ to źródło firmowej mieszanki białek: izolatu białek sojowych oraz koncentratu i izolatu białek serwatkowych PRO X2™, połączonej z 2 gramami błonnika pokarmowego w każdym pysznym batoniku. Zawarte w batoniku 15g białka pomaga w budowaniu masy mięśniowej oraz kształtowaniu sylwetki. Wszystko to powinno być połączone z rozsądną, odpowiednio skomponowaną dietą oraz regularnymi ćwiczeniami.

Białko stanowi budulec tkanki mięśniowej. Mięśnie są bardziej aktywne metabolicznie niż tkanka tłuszczowa, dlatego ukształtowanie i zachowanie umięśnionej sylwetki wymaga odpowiedniej porcji wysokiej jakości białka, szczególnie podczas diety i ćwiczeń. Spożywanie większej porcji białka, połączone z ćwiczeniami siłowymi, może wspierać masę mięśniową w miarę upływu czasu.

Udokumentowano, że wysokiej jakości białko, zawarte w soi i serwatce, korzystnie wpływa na budowanie.

Batony Forever PRO X2™, zostały tak opracowane, aby dostarczać dodatkowej porcji białka podczas treningu lub służyć jako szybka i smaczna przekąska, gdy jest się w drodze. Są to produkty bezglutenowe, o dwóch pysznych smakach do wyboru: cynamonowym i czekoladowym.

SUGEROWANY SPOSÓB SPOŻYCIA: Jako przekąska między posiłkami lub jako dodatkowe źródło białka przed lub po treningach. Baton to również doskonały dodatek do śniadania, na dobry początek dnia.

Napisz opinię

Forever PRO X2 – batony proteinowe (smak cynamonowy)

Forever PRO X2 – batony proteinowe (smak cynamonowy)

Batony proteinowe o wysokiej zawartości białka (1 baton 45 g - op. 10 sztuk)
Pomaga w budowaniu masy mięśniowej

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF

465-466-ForeverPROX2 (571.61k)