Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Aloe Styling Gel Zobacz większe

Aloe Styling Gel - Aloesowy żel do układania włosów

194

Nowy produkt

Aloesowy żel do układania włosów (227 g)
Działa odżywczo, nie zawiera alkoholu, odporny na działanie wilgoci

Więcej szczegółów

77,49 zł

Więcej informacji

Składniki zawarte w Aloe Styling Gel mają swe bezcenne zastosowanie m.in. w kosmetyce. Należą do nich np. miąższ aloesowy, olejek jojoba, kiełki pszenicy.

  • Czysty miąższ aloesowy – działa łagodząco i odżywczo na skórę głowy, wzmacniająco na cebulki włosów, pomocniczo w likwidowaniu łuszczycy.
  • Olej z orzechów jojoba – olejek pozyskiwany jest z krzewów rosnących głównie na plantacjach południowozachodnich regionów USA z dala od wielkich miast, dzięki czemu olej jojoba jest krystalicznie czysty i nieskażony chemicznie. Kwiaty z tych krzewów są w kolorach żółto-zielonych i zapylane są przez wiatr. Po zapyleniu powstają z nich dwucentymetrowe orzechy z jasnożółtym, woskowatym olejkiem. Olejek ten nadaje włosom elastyczności, odżywia je i zapobiega ich elektryzowaniu.
  • Olej z kiełków pszenicy – z wytłaczanych na zimno kiełków pszenicy, jest gęsty, pomarańczowy, bogaty w minerały, enzymy i witaminy. Dzięki swoim właściwościom znajduje zastosowanie m.in. w Aloe Styling Gel, a jego działanie obejmuje regenerację struktury włosów, wygładzanie, uelastycznianie, odżywianie suchych i łamliwych włosów oraz ochronę przed promieniowaniem UV.

Ten optymalny zestaw miąższu z aloesu, olejków z jojoba i z kiełków pszenicy sprawi, że włosy nie staną się przesuszone, zachowają naturalny połysk i obfitość, a fryzura odporna będzie na niekorzystne warunki atmosferyczne. Aloe Styling Gel nie pochłania wilgoci z zewnątrz. Przeznaczony jest do włosów zarówno długich jak i krótkich.

Produkt nie zawiera alkoholu.

Wysoka zawartość czystego miąższu aloesowego to największa zaleta tego produktu. Utrwala fryzurę, odżywia włosy, dodaje im połysku i wrażenia obfitości. Nie przesusza włosów, nie chłonie wilgoci z zewnątrz.

Żel modeluje każdy rodzaju włosów.

Opinie

Oceń 
2016-12-09

Super fryzura

Żel sprawdza się na moich trudnych do ogarnięcia włosach bardzo dobrze. Już nie mam problemu z modelowaniem fryzury, trzyma się on długo i nie ma efektu posklejanych czy tłustych włosów. Ma też świetną konsystencje, która ułatwia zabawę z włosami. Polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Aloe Styling Gel - Aloesowy żel do układania włosów

Aloe Styling Gel - Aloesowy żel do układania włosów

Aloesowy żel do układania włosów (227 g)
Działa odżywczo, nie zawiera alkoholu, odporny na działanie wilgoci

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF

194-AloeStylingGel (61.81k)