Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Avocado Face & Body Soap Zobacz większe

Avocado Face & Body Soap - nawilżające mydło z masła AVOCADO

284

Nowy produkt

Mydło ze 100% czystego masła awokado (142 g)

Więcej szczegółów

24,55 zł

Więcej informacji

Firma Forever Living Products jest liderem w wyszukiwaniu i ulepszaniu naturalnych źródeł gładszej i piękniejszej skóry już od przeszło 30 lat. Tym razem przyszła kolej na awokado - bogate źródło witamin A, B, D i E oraz antyutleniacze chroniące skórę przed wolnymi rodnikami.

Avocado Face & Body Soap to mydło do twarzy i ciała wykonane ze stuprocentowego czystego masła awokado, które oprócz oczyszczających właściwości, odpowiednio ją nawilży i zadba o jej młody wygląd. Mydło pozytywnie wpływa na każdy rodzaj skóry – przy tłustej oczyści pory z zanieczyszczeń, ale jej nie podrażni; suchą natomiast odżywi, nawilży i ukoi wnikając w jej głąb.

Mydełko ma przyjemny, świeży, cytrusowy zapach, który subtelnie będzie Ci towarzyszył w ciągu dnia, przypominając o znakomitych korzyściach jakie niesie Twojej skórze.

Opinie

Oceń 
2016-12-09

Mydło, jak mydło :)

Żona nie lubiła zapachu mojej skóry po szarym mydle, więc sprawiła mi to. Ja się myję, tak jak się myłem, a ona cieszy się z zapachu ;)

Oceń 
2016-12-07

Fajne mydełko

Nie przepadam za kostkami do mycia, ale chciałam wypróbować to ze względu na dużą zawartość masła z awokado i przyznam, że się polubiliśmy :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Avocado Face & Body Soap - nawilżające mydło z masła AVOCADO

Avocado Face & Body Soap - nawilżające mydło z masła AVOCADO

Mydło ze 100% czystego masła awokado (142 g)

Pliki do pobrania

Więcej informacji o tym produkcie w pliku PDF

284-AvocadoFace&BodySoap (435.96k)