Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Twarz

Twarz to jedno z tych miejsc na ciele, o które powinniśmy dbać w szczególności. Codziennie cera narażona jest na kontakt z licznymi zagrożeniami. Zbyt intensywne słońce, zbyt suche albo zbyt zanieczyszczone powietrze, panujące w nim zarazki, silny wiatr, zbyt niskie albo zbyt wysokie temperatury – to tylko niektóre z czynników pogarszających kondycję skóry twarzy.

Pielęgnacja twarzy powinna być dostosowana do pory roku oraz wieku. Innych zabiegów wymaga młoda osoba, a innych – ta starsza. Cera tej pierwszej ma zwykle problemy z trądzikiem, tej drugiej – ze zmarszczkami i utratą jędrności.

Jesienią i zimą należy skoncentrować się na nawilżaniu. Z tą myślą oferujemy wszystkim dbającym o piękno krem do twarzy z aloesem. Roślina dostarczy cerze dokładnie tego, czego ta potrzebuje.

Krem na bazie aloesu poprawia miejscowe krążenie krwi, co sprawia, że zawarte w nim substancje szybko i głęboko się wchłaniają. Dzięki temu krem z aloesem utrzymuje prawidłowe nawodnienie skóry twarzy, dlatego jest szczególnie polecany osobom z suchą skórą. Oprócz tego aloes oczyszcza, ujędrnia i regeneruje naskórek.

Twarz Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów