Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Produkty pszczele

Produkty pszczele warto spożywać przez cały rok, a nie tylko jesienią, gdy nasza odporność słabnie i łapiemy infekcje. Miód największe korzyści przyniesie wtedy, jeśli będzie spożywany regularnie. Wówczas na bieżąco będzie wspomagać pracę układu immunologicznego. Dostarczy też substancji przeciwzapalnych oraz antyutleniaczy, które likwidują wolne rodniki.

Polecamy też inne, mniej znane, ale również wartościowe produkty będące efektem pracy pszczół. W tym gronie jest pyłek pszczeli, zwany też pyłkiem kwiatowym. To świetna alternatywa dla kawy czy napojów energetycznych – już kilka chwil po spożyciu pobudza, znosi znużenie, dodaje witalności. Jego spożywanie nie wywołuje skutków ubocznych.

Cenny dla zdrowia jest również propolis. To lepka, żywiczna substancja o brunatnej barwie, którą pszczoły pokrywają wnętrze ula oraz uszczelniają gniazda. Robią to ze względu na cenne właściwości kitu pszczelego, który zabija bakterie i chroni przed innymi szkodliwymi mikroorganizmami.

W swojej ofercie posiadamy mleczko pszczele Forever Living. Dzięki bogatej zawartości pierwiastków, minerałów i wielu innych cennych składników, mleczko pszczele nazywane jest „Eliksirem życia”.

Produkty pszczele Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów