Zdrowie | Uroda Dziecko

Sport | Dieta Nauka

.

Napoje

To, co jemy i pijemy, wpływa na naszą dyspozycję psychofizyczną. Kluczową sprawą jest też skład pokarmów. Im dany produkt zawiera więcej nienaturalnych składników, tym gorzej dla naszego zdrowia. Ludzki organizm najlepiej toleruje nieprzetworzone wyroby. Do takich należy napój z aloesu.

Wbrew pozorom roślina ta służy nie tylko jako surowiec do produkcji kosmetyków. Coraz większą rolę odgrywa również w branży spożywczej. Szczególnie cennym elementem jest czysty miąższ aloesowy. Jego zawartość decyduje o zdrowotnych właściwościach soku aloesowego. Im jest go więcej, tym jego działanie wzmacniające jest silniejsze.

W naszym sklepie oferujemy jedynie napoje zawierające miąższ z roślin czteroletnich i starszych. Wśród nich jest m.in. aloe vera napój z żurawiną. Z wielu powodów warto na stałe wpleść go do swojego jadłospisu. Dzięki temu dostarczymy organizmowi aminokwasów egzogennych. Ciekawą propozycją jest także napój aloesowy Berry Nectar. W pierwszej kolejności powinny po niego sięgnąć osoby zmagające się z problemami układu moczowego i nerek. W zależności od rodzaju soku z aloesu, cena zawsze jest przystępna dla naszych klientów.

Napoje Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów